Camille - Multi-Concept WordPress Theme

ما روی راه حل های خلاقانه و نوآور متمرکز شده ایم

قصه از آنجا شروع شد که جمعی فعال در حوزه ی رسانه تصمیم به برنامه ریزی اقدامات ارتباطی – تبلیغاتی برخی از فعالان عرصه تولید گرفتند بله فعالیت راوی رسانه از حدود سال های 1388 بیشتر با تمرکز بر گرافیک و مدیای چاپی شروع شد . از همان ابتدا تیم راوی رسانه بنا را بر همفکری و مشارکت با شرکت های متقاضی همکاری گذارد به نحوی که اتاق فکرهایی شکل گرفت که تولید برنامه های اثر گذار نتیجه آن شد.
ما همواره خود را شریک استراتژیک مشتریانمان دانسته ایم . راوی رسانه با تکیه بر دانش گروهی و ایجاد خلاقیت در رسانه به مشتریان ارائه خدمت می نماید و همیشه به بهبود کیفیت خدمات و بهبود ارتباطات با مشتریان و همکاران خود می اندیشد .
راوی رسانه به عنوان یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل و با سالها تجربه در زمینه مشاوره تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی، خدمات نمایشگاهی ( طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه )، طراحی وب سایت و اپلکیشن ( UI,UX ) فعالیت می نماید
راوی رسانه به ارائه خدمات جامع و کامل به مشتری اعتقاد دارد و عمیقا درگیر مشاغل مشتریان خود می باشد و تعاملات آنها را برای کارایی و سودآوری بیشتر بررسی می نماید .
یکی دیگر از چشم اندازهای این مجموعه درک اهداف مشتری و ارائه راه کارهای موثر است .
بخشی از خدمات :
تدوین راه برد و استراتژی (business plan )، کمپین تبلیغاتی، طراحی گرافیک ( طراحی برند بوک، طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی لوگو، طراحی فلدر ، طراحی بیلبرد، طراحی بسته بندی، طراحی فضای مجازی و … )، عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی، ساخت تیزرها و پروموشن های صنعتی و تبلیغاتی، طراحی وب سایت و اپلکیشن، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی

1209
پروژه های انجام شده
31680
ساعات کاری
90
رضایت مشتریان

به جمع ما بپیوندید

    شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

    سبد خرید
    تماس با ما
    ارسال پیام
    ارتباط در واتساپ