خدمات نمایشگاهی

از آنجایی که شرکت در هر نمایشگاه برای هر سازمان، با هدفی از پیش تعیین شده می باشد، لذا بهره برداری از بهترین امکانات و استفاده ی صحیح از فضای موجود از بارزترین نکات طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه می باشد.

ساخت غرفه نمایشگاه یکی از مهمترین موارد موفقیت شماست آن را مهم جلوه داده و انتخاب صحیح را انجام دهید.

طراحی نمایشگاه ترکیبی از چندین رشته طراحی است که برای برقراری ارتباط اشیا، اطلاعات و ایده ها در طیف وسیعی از محیط های سه بعدی گرد هم می آیند. به سادگی درک شده و این به معنای برقراری ارتباط و قصه گویی از طریق تجربیات محیطی است که از آنها آگاهی، سرگرمی و الهام می گیرد. ساخت غرفه نمایشگاه را از دیدگاه های ارتباطات، طراحی و ساخت در نظر می گیرد که شامل تسلط بر برنامه ریزی فضایی، دستکاری تصویر، روایت، رنگ، نور و چندرسانه ای و دانش کارکرد سازه ها، تایپوگرافی، همراه با درک مخاطب و انسان است. عوامل، برای شکل دادن به تجربیات قصه گویی در چندین مکان نمایشگاه. این می تواند شامل صحنه سازی فضاهای نمایشی و تجربی باشد. محیط طراحی داخلی و صحنه نگاری برای جشن ها؛ موزه ها، گالری ها و نمایشگاه های تجاری؛ و رویدادهای فرهنگی و نمایشی.

در گام نخست برگزاری جلسات مشترک برای رسیدن به هدفی واحد و در گامهای بعدی طراحی و ارائه طرح سه بعدی و جلب نظر کارفرما می باشد . مدیریت دقیق زمان، استفاده از متریال مناسب و درجه ارکان مهم این بخش می باشد.

ما به عنوان یک ارائه دهنده کامل خدمات نمایشگاهی، می دانیم که برای مدیریت موثر نمایشگاه های کوچک تا نمایشگاه های تجاری در مقیاس بزرگ چه کاری لازم است. با طراحی خلاق، فناوری برنامه ریزی هوشمند و رویکرد مشتری محوری، می توانید برای اجرای رویداد خود بدون استرس و نگرانی به ما اعتماد کنید.

بخش دیگری از این خدمات شامل :

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی – طراحی و اجرای سازه های سبک ( اسپیس فریم ) – طراحی و اجرای سازه های قابل حمل ( پرتابل ) – انواع پاپ آپ ، انواع استند ، سازهای فضایی ، بالنهای تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی

ساخت غرفه های شرکت های صنایع پتروشیمی

ساخت غرفه های شرکت های صنایع دارویی

ساخت غرفه های شرکت های صنایع خودرویی

ساخت غرفه های شرکت های صنایع رنگ رزین

ساخت غرفه های شرکت های صنایع غذایی

ساخت غرفه های شرکت های صنایع دریایی

ساخت غرفه های شرکت های صنایع فولاد

می تواند بخشی از فعالیت های ما در خصوص طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی باشد.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید
تماس با ما
ارسال پیام
ارتباط در واتساپ