ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی

نقش بازاریاب ها برای ارتقا تجارت روز به روز سخت تر می شود. مخاطبان پراکنده هستند ، رسانه ها به رشد پیچیده تری ادامه می دهند و شکستن هرج و مرج هرگز چالش برانگیزتر نبوده است و این جایی است که قدرت تولید ویدیوی تبلیغاتی می تواند به شما کمک کند …  ما ویدئوهای تبلیغاتی جذابی تولید می کنیم که مخاطبان را مجذوب خود می کند ، باعث ایجاد انگیزه در عمل می شود و نتایج کسب و کارها و مارک های تجاری را به دنبال دارد. محتوایی که مشتریان شما آن را دوست خواهند داشت. محتوایی که به مشتریان اطمینان می دهد قدم بعدی را بردارند و هر آنچه ممکن است باشد .

 از آنجا که ما بیش از 20 سال است که فیلم های تبلیغاتی جذاب ایجاد می کنیم ، می دانیم چگونه می توانیم به آنچه که ویدیوی شما برای برقراری ارتباط و دستیابی به آن نیاز دارد برسیم.

بنابراین راز بزرگ فیلم های تبلیغاتی موثر چیست؟ جواب محتوایی جالب و مفید است. با ایجاد محتوایی که بینندگان را به صورت احساسی مجذوب و متصل می کند ، محتوایی که میتواند پیام خود را به صورت موثر ارائه دهد .

این نوع محتوا مخاطبان شما را به سمت اقدام معنی دار سوق می دهد. و این همان چیزی است که ما برای مشتریان خود بارها و بارها به دست می آوریم.

ما معتقدیم ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی باید نتیجه دهد پس به همین دلیل است که ما وقت می گذاریم تا به ریشه برند تجاری شما ، اهداف شما و کسانی که می خواهید روی آنها تأثیر بگذارید ، برسیم.

تصویربرداری از خطوط تولید

ساخت تیزرهای تبلیغاتی – ساخت تیزر صنعتی – ساخت موشن گرافیک – ساخت انیمیشن  – ساخت فیلم مستند – ساخت تایم لپس

ساخت تیزر 360 درجه از محصول – تصویربرداری از پروژه های زیر آب – تصویر برداری هوایی ( هلی شات )

 

از محتوای یک تیزر تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی می توان به روش های مختلفی استفاده کرد ، از پست ها و تبلیغات در شبکه های اجتماعی گرفته تا ایمیل ها و سایت های بازاریابی.

اما چگونه می توانیم یک فیلم صنعتی یا یک فیلم تبلیغاتی بسازیم ؟

در زیر 7 مرحله از ساخت یک فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی را توضیح میدهیم .

مرحله 1: هدف خود را از ساخت فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی مشخص کنید

مرحله 2: جهت فیلم تبلیغاتی وفیلم صنعتی را انتخاب کنید

مرحله 3: سبک ساخت فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی خود را مشخص کنید .

مرحله 4: درباره مدت زمان فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی تصمیم بگیرید

مرحله 5: سبک ویدیویی فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی را انتخاب کنید

مرحله ششم: طرح ایده برای فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی را بیان کنید

مرحله 7: متن فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی را بنویسید

 

فیلم تبلیغاتی و یا یک فیلم صنعتی فیلمی است که برای هدف صریح تبلیغات یک ابتکار بازاریابی ، فروش یا رویداد خاص استفاده می شود. تبلیغات اغلب از لحاظ سبک و لحن شبیه به یک تیزر است ، جایی که شما توجه مخاطب خود را جلب می کنید و او را برای کسب اطلاعات بیشتر جذب می کنید. این تیزر برای یک رویداد کنار آشپزی در حاشیه یک نمونه موثر است.

مثال دیگر: شما در آخر هفته روز کارگر تبلیغات 50 درصدی تخفیف برای مبلمان باغ خود دارید بنابراین یک ویدیوی تبلیغاتی ساده برای برجسته کردن پیشنهاد خود ، از جمله جزئیات و تاریخ فروش ایجاد می کنید.

در هر دو مورد ، شما سعی در فروش کالای خاصی ندارید مثل اینکه در یک ویدیوی محصول هستید یا تبلیغ نام تجاری خود ، مانند آنچه که در یک ویدیوی تجاری انجام می دهید. در عوض ، هدف شما این است که بیننده را به سمت خود جلب کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کند مانند یک پیش پرده تبلیغاتی تیزر برای یک فیلم!

در راوی رسانه پس از برگزاری جلسه با مشتریان در خصوص ساخت فیلم صنعتی و یا ساخت فیلم تبلیغاتی و به ثمر نشستن آن مرحله پیش تولید آغاز میشود در این مرحله مراحل ساخت فیلم صنعتی و تبلیغاتی بررسی شده و عوامل و امکانات تعیین میگردند .

مرحله تولید با اعلام آمادگی هر دو گروه ( پیمانکار و مجری ) آغاز میشود . این مرحله شامل ارسال تجهیزات و نفرات به لوکیشن تصویربرداری و مراحل ضبط فیلم آغاز میگردد . پس از اتمام این مرحله ساخت فیلم تبلیغاتی و یا ساخت فیلم صنعتی به مرحله پس تولید انتقال داده می شود

مرحله پس تولید شامل تدوین فیلم انتخاب موسیقی ضبط نریشن و در نهایت خروجی کامل می باشد .

 

ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی برای شرکت های حوزه نفت، گاز و پتروشمی

ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی برای شرکت های حوزه دارویی

ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی برای شرکت های حوزه ذوب آهن و فولاد

ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی برای شرکت های حوزه انتقال خطوط آب و گاز

ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی برای شرکت های حوزه بازرگانی

بخشی از تولیدات ما می باشد .

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید
تماس با ما
ارسال پیام
ارتباط در واتساپ