طراحی وب سایت و ساخت اپلیکیشن

با توجه به نیاز بازار جهت ارائه راه کارهایی به روز بر آن شدیم تا تیمی تشکیل دهیم تا در این حوزه بتوانیم خدمات شایسته ای را ارائه نمائیم . در گذشته سفارشات طراحی وب سایت را با تیم های قدرتمند همکار به نتیجه میرساندیم .

بهترین راه برای ارزیابی تخصص ما در خدمات طراحی برنامه وب ، بررسی مواردی است که در آن نشان می دهیم که چگونه رویکرد طراحی مبتنی بر تحقیق به مشتریان ما در حل مشکلات واقعی تجارت کمک کرده است.طراحی وب سایت و ساخت اپلکیشن با توجه به گستردگی خاص خود از موارد مورد نظر این مجموعه در گذشته و حال بوده است، این بخش خدمات طراحی وب و ساخت اپلکیشن را ارائه می دهد که هم بر حل مشکلات تجاری و هم برآوردن نیازهای کاربران تمرکز دارد. ما وب سایت هایی را طراحی میکنیم که تجربه کاربری عالی را تضمین می کند.

طراحی وب چیست ، چگونه می توان آن را به درستی انجام داد و بهترین مهارت را داشت.

همانطور که می دانیم طراحی وب برای اینترنت ضروری است. بدانید که این فعالیت شامل چه مواردی است ، دلایل اصلی اهمیت آن و مهارت های لازم برای دستیابی به یک طراحی سایت خوب چیست . آیا تا به حال فکر کرده اید منظور از طراحی وب چیست و چه تکنیک هایی در این فرآیند وجود دارد؟

ما عادت کرده ایم که به اینترنت به عنوان یک رسانه تصویری نگاه کنیم. وب سایت ها ، برنامه ها ، سرویس ها ، بازی ها و موارد دیگر به رابط ها متکی هستند تا تجربه مناسبی را برای مخاطبان خود فراهم کنند. با این حال ، همه اینها برای کار نیاز به طراحی وب خوب دارند.

کسانی که می خواهند حضور دیجیتالی خود را تقویت کنند باید از نقش طراحی وب در هر مشکلی آگاه باشند. چنین دانش به شما کمک می کند تا هنگام ایجاد هر محصول یا راه حل ، مراحل درست را به درستی اولویت بندی کنید.

در این مقاله یاد خواهید گرفت:

طراحی وب چیست؟

چرا طراحی وب مهم است؟

هنگام طراحی وب سایت چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

بدترین اشتباهات در طراحی وب چیست؟

مهمترین مهارتهای یک طراح وب چیست؟

آن را بررسی کنید!

طراحی وب چیست؟

طراحی وب زمینه ای است که شامل رابط های دیجیتالی مانند وب سایت ها ، برنامه ها و خدمات است.

با استفاده از کد HTML برای برنامه نویسی وب سایت ها و CSS برای استاندارد کردن زبان بصری آن ، متخصصان طراحی وب وظیفه ایجاد تجارب دیجیتالی را دارند که توسط مردم استفاده می شود. هدف ارائه یک تجربه با کیفیت به مخاطبان و کمک به تجارت در رسیدن به اهداف خود است.

به همین ترتیب ، یک طراح وب حرفه ای است که مهارت های لازم برای انجام این کار را کسب می کند. این افراد ممکن است در زمینه های خاص طراحی وب تخصص داشته باشند ، از ایجاد وب سایت تا توسعه برنامه های تلفن همراه. در همه موارد ، هدف یکسان است: تحقق بخشیدن به چشم انداز پروژه.

طراحی وب دارای چند زیر مجموعه است که در زیر به تفصیل شرح داده شده است.

طراحی گرافیک وب

این طراحی وب است که برای تصاویر وب سایت اعمال می شود. این شامل همه چیز ، از رنگ و فونت گرفته تا طرح کلی صفحات آن است. مهمترین کار ترجمه هویت نام تجاری به طراحی وب سایت است. بازدید کننده باید بتواند با آن ارتباط برقرار کند و صفحه را به عنوان بخشی از حضور آن کسب و کار به درستی ببیند.

طراحی رابط UX

کار طراحی وب همچنین به طراحی رابط اشاره دارد. این نه تنها در وب سایت های سنتی کاربرد دارد بلکه شامل برنامه های موبایل ، بازی ها ، نرم افزارهای رایانه ای و چندین محصول دیگر نیز می شود. از این گذشته ، رابط کاربری هر چیزی است که به عنوان واسطه بین کاربر و سیستم عمل می کند.

ایده ارائه یک رابط کاربری ساده ، شهودی و متناسب با ویژگی های مخاطب هدف است.

طراحی تجربه کاربری UI

ظاهر و احساس رابط دیجیتال نیز به تجربه کاربری خوبی نیاز دارد. در غیر این صورت ، مخاطبان شما به دنبال راه حل های دیگر خواهند بود.

یک متخصص طراحی وب وظیفه دارد یک تجربه واقعاً ارزشمند را ایجاد کند ، که به معنای درک نیازهای کاربر شما و ارائه آنها است. تعامل با تجارت شما باید همیشه یک لحظه مثبت برای مخاطبان آن باشد ، این بدان معناست که هیچ مانعی ندارید و همیشه به اهداف آنها می رسید.

بهینه سازی موتور جستجو

آخرین و  مهمترین قسمت طراحی وب شامل کار با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای اطمینان از اینکه گوگل و سایت های مشابه محتوای شما را به درستی فهرست می کنند است. این به محتوای شما کمک می کند تا در رتبه بندی نتایج جستجو موقعیت های بهتری پیدا کند ، بنابراین مخاطبان بیشتری را به سمت شما هدایت میکند.

حتی اگر برخی از جنبه های SEO به نوشتن محتوا مربوط باشد ، طراحی وب نیز در اطمینان از پاک بودن کد وب سایت شما و استفاده از آن مانع تجربه شما می شود. همه این عوامل در تعیین موقعیت رتبه بندی شما تعیین کننده هستند.

چرا طراحی وب مهم است؟

طراحی وب ابزاری است که شما برای کمک به مردم در درک نام تجاری خود از راهی که می خواهید استفاده می کنید. با استفاده از استراتژی و رویکرد صحیح بازاریابی بصری ، تجارت شما قادر خواهد بود مخاطبان مناسبی را جذب کرده و آنها را به مشتری تبدیل کند

با برقراری ارتباط با برندی که ثبات و اعتماد پروژه را به همراه دارد ، کاربران تمایل بیشتری به تجارت با آن دارند. بدون داشتن یک برنامه طراحی وب مشخص ، نتایج بالقوه ای را که یک حضور آنلاین خوب می تواند به شما بدهد از دست می دهید.

به همین ترتیب ، این عنصری از پروژه شما نیست که باید از آن غفلت شود. مخاطبان شما می توانند بگویند که طراحی شما کم است و نمی خواهند از طریق این تجربه وحشتناک با تجارت شما درگیر شوند. در عوض ، آنها رقبایی را انتخاب می کنند که ارزش مناسبی به طراحی وب سایت می دهند.

به همین دلیل کار با طراحان وب سایت واجد شرایط نیز مهم است. یک متخصص ماهر می تواند با رعایت استراتژی و اهداف خود ، نیازهای برند شما را تجزیه و تحلیل کند و از ابزار مناسب برای ترجمه بصری آن استفاده کند.

هنگام طراحی وب سایت چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

همانطور که قبلاً دیده اید ، طراحی وب سایت می تواند بخشی از ارائه قدرتمند کسب و کار باشد. با این حال ، مانند هر جنبه دیگری از استراتژی شما ، باید براساس تصمیمات صحیح در مراحل برنامه ریزی و اجرا باشد. انتخاب های اشتباه می تواند تأثیر منفی بر کل حضور آنلاین شما بگذارد.

برای تضمین کیفیت وب سایت باید فاکتورهای خاصی را در نظر گرفت. در زیر مهمترین موارد ذکر شده است.

زیبایی شناسی

هر زمان که مردم در مورد طراحی وب بحث می کنند ، این عاملی است که بیشتر فکر می شود. اگرچه ، این تنها مورد مهم نیست.

هویت نام تجاری شما زیبایی وب سایت شما را الزامی می کند و باید به خوبی توسط طراحی وب شما متراکم شود. این بدان معناست که اطمینان حاصل کنید حضور آنلاین شما با رنگ ها ، سبک ها و احساس شما مطابقت دارد. مراقب باشید اغراق نکنید ، زیرا عناصر زیادی ممکن است تجربه بازدید کننده شما را خراب کنند.

قابلیت استفاده

هرگز فراموش نکنید که افراد واقعی از وب سایت شما استفاده می کنند ، بنابراین طراحی وب آن باید از قابلیت استفاده خوبی برخوردار باشد. با این حال ، این چه نتیجه ای دارد؟

قابلیت استفاده به معنای امکان مرور توسط مخاطبانی با چندین زمینه ، سن و تخصص است. سادگی یکی از مهمترین اصول آن است که شما را ملزم به کاهش تعداد منوها و گزینه های خود می کند. خود را به جای بازدید کننده خود قرار دهید و به آنچه آنها بصری می دانند فکر کنید.

کیفیت محتوا

حتی اگر سایر عناصر طراحی وب سایت به خوبی کار کنند ، بدون محتوای خوب هیچ چیز نیستند. برعکس ، چرا بازدید کنندگان  به شما مراجعه می کنند؟

به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل بازاریابی محتوا را انتخاب می کنند تا همیشه محتوای با کیفیتی داشته باشند که افراد بخواهند بخوانند و به اشتراک بگذارند. این شغل نیاز به اطمینان از ارزش افزودن صفحات به وقت بازدید کننده شما با ارائه راه حل های مناسب دارد.

سرعت

آیا می دانید اگر وب سایت شما به سرعت بارگیری نشود ممکن است افراد از تجارت شما منصرف شوند؟ مطالعات نشان داده است که ، اگر زمان بارگذاری صفحه شما از 3 ثانیه بیشتر شود ، نرخ پرش شما 38٪ افزایش می یابد. این بد است. عامل دیگر در طراحی وب به سرعت بارگذاری مربوط می شود. این شامل یافتن تعادل بین تمام عناصر و فشارهای موجود در مرورگر بازدید کننده شما و اتصال به اینترنت است.

موبایل

براساس آخرین داده ها ، دستگاه های تلفن همراه بیش از 50٪ از کل بازدید آنلاین را تشکیل می دهند. این بدان معناست که اگر وب سایت شما به درستی روی تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی بارگیری نشود ، ممکن است تقریباً نیمی از مخاطبان بالقوه خود را بترسانید!

برای جلوگیری از این امر ، استراتژی طراحی وب شما باید مطمئن شود که محتوای شما برای تلفن همراه مناسب است. این بدان معنی است که صفحاتی بارگیری و متناسب با اندازه صفحه و شرایط دسترسی متناسب دارند.

بدترین اشتباهات در طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی و فروش است زیرا از طریق تجسم و کیفیت تجارب به تقویت ثبات و قدرت برند کمک می کند. با این حال ، نتایج خوب فقط در دسترس شما است که از اشتباهاتی که احتمال لغو تلاش شرکت شما را دارند جلوگیری کنید.

هر استراتژی متفاوت است. با این حال ، تأثیرات طراحی وب ضعیف تقریباً منفی است. اگر مخاطبان شما به دلیل این مسائل در رسیدن به راه حل شما مشکل دارند ، نتایج شما می تواند بسیار آسیب ببیند.

در حالی که با طراحی وب سایت کار می کنید ، مراقب باشید از جمله موارد زیر اشتباه نکنید:

مخاطبان خود را هنگام برنامه ریزی و اجرای طراحی خود در نظر نگیرید ، زیرا ممکن است مانع از توانایی شرکت شما در جذب مشتری مناسب شود.

فراموش نکنید که تصاویر بصری خود را در بین کانالهای مختلف ، آنلاین و آفلاین ثابت نگه دارید.

اضافه کردن عناصر بیش از حد که باعث حواس پرتی کاربر شده و حضور برند شما را ضعیف می کند.

فاقد یک دعوت به عمل روشن برای هدایت مشتریان بالقوه خود به مرحله بعدی سفر خریدار ؛

تصمیم گیری در مورد طراحی وب سایت شما را به درستی ثبت نمی کند تا در آینده بررسی و به آنها مراجعه شود.

مهمترین مهارتهای یک طراح وب چیست؟

با توجه به اهمیت طراحی وب سایت، مشخص است که متخصص حرفه ای که برنامه ریزی و اجرا می کند چگونه باید مهارت های خاصی داشته باشد تا کیفیت کار خود را به ارمغان بیاورد. در غیر این صورت، ممکن است کل پروژه با مانع مواجه شود و نتواند به اهداف خود برسد. در زیر مهمترین مهارتهای نرم و سخت که یک طراح وب سایت باید داشته باشد آورده شده است.

آیا تا به حال فکر کرده اید منظور از طراحی وب چیست و چه تکنیک هایی در این فرآیند وجود دارد؟

ما عادت کرده ایم که به اینترنت به عنوان یک رسانه تصویری نگاه کنیم. وب سایت ها ، برنامه ها ، سرویس ها ، بازی ها و موارد دیگر به رابط ها متکی هستند تا تجربه مناسبی را برای مخاطبان خود فراهم کنند. با این حال ، همه اینها برای کار نیاز به طراحی وب خوب دارند.

کسانی که می خواهند حضور دیجیتالی خود را تقویت کنند باید از نقش طراحی وب در هر مشکلی آگاه باشند. چنین دانش به شما کمک می کند تا هنگام ایجاد هر محصول یا راه حل ، مراحل درست را به درستی اولویت بندی کنید.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید
تماس با ما
ارسال پیام
ارتباط در واتساپ